ETUSIVU ETUSIVU


HIFK Jr Hockey Rf.
Helsingin jäähalli
00250 Helsinki
Puh 09-4777 020
Fax 09-4777 0229
email

HOCKEY CAMP 6.-10.6.2011

HOCKEY CAMP 6.-10.6.2011
Konalan jäähallissa, ryhmät ja ajat.

***

Ryhmä-1 (pukuhuone 1) Axel Sjölund Arttu Aaltonen Dani Hagelberg Juho Pentikäinen Juho Vesa Julius Huttula Juuso Hyttinen Kalle Uusivirta Kalle Vehkaluoto Kasper Korhonen Kasper Pitkänen Lassi Auravuo Lassi Vitali Lauri Luomanen Leevi Paakkala Lucas Ylén Marcus Kallionkieli Miiko Pasanen Miska Olkkola Oliver Seila Oliver Vesanto Patrick Backman Pyry Sarkomaa Richard Bergström Roni Autiosalo Sami Lukkari Toni-Pekka Hämäläinen Tony Tuupanen Touko Tainamo Urho Kere Ville Gleisner Ville Koskikallio HUOM. HOCKEY CAMPIN PELIRYHMIÄ TARKISTETAAN PÄIVITTÄIN! Varusteet (YÖKSI KOTIIN) ja joka päivä oman alkuper. ryhmän pukuhuoneessa!

Ryhmä-2 (pukuhuone 2)
Alex Skytte
Alexander Sundman
Axel Wallgren
Casper Klein
Daniel Wester
Emilia Vesa
Henrik Hämäläinen
Julius Jokinen
Kasperi Svartström
Kristoffer Gergalo
Matti Kahanpää
Mauri Utriainen
Niklas Jacobson
Otto Heinonen
Otto Kortelainen
Roni Janhonen
Samu Bergman
Teemu Polttila
Valtteri Pörsti
Veikka Tahvanainen
HUOM. HOCKEY CAMPIN PELIRYHMIÄ TARKISTETAAN PÄIVITTÄIN!
Varusteet (YÖKSI KOTIIN) ja joka päivä oman alkuper. ryhmän pukuhuoneessa!

Ryhmä-3 (pukuhuone 3)
Aapo Lehtinen
Alvar Saari
Anton Kyynäräinen
Anton Thurman
Atte Railo
Eljas Saari
Henrik Grönholm
Iiro Välikangas
Jasper Björkqvist
Jerry Kuusela
Jimi Mäkinen
Joona Haru
Julius Hautamäki
Nico Välikangas
Niko Laitila
Oliver Somero
Rasmus Kujala
Tommy Skog
Uno-Axel Uotila
Walter Kovanen
Ville Pentikäinen
Vilmer Vesanto
HUOM. HOCKEY CAMPIN PELIRYHMIÄ TARKISTETAAN PÄIVITTÄIN!
Varusteet (YÖKSI KOTIIN) ja joka päivä oman alkuper. ryhmän pukuhuoneessa!

***

Ryhmä/Jääaika MAANANTAI 6.6. R-1 9-1030&1230-1430 R-2 1030-12&1430-1530 R-3 945-1115&1345-1445 Maalivahdit 1245-1345 *** Ryhmä/Jääaika TIISTAI 7.6. R-1 1030-12&1430-1530 R-2 1030-12&1315-1445 R-3 945-1115&1230-1430 *** Ryhmä/Jääaika KESKIVIIKKO 8.6. R-1 945-1115&1315-1445 R-2 9-1030&1330-1430 R-3 1030-12&1430-1530 *** Ryhmä/Jääaika TORSTAI 9.6. R-1 1030-12&1430-1530 R-2 9-1030&1330-1430 R-3 945-1115&1345-1445 Maalivahdit 1245-1345 KimK-Kisa 1230-1330 *** Ryhmä/Jääaika PERJANTAI 10.6. R-1 9-1030&1330-1430 R-2 1030-12&1430-1530 R-3 945-1115&1315-1445 KimK-Kisa 1230-1330 ***




  • Etusivu
  • Yhteystiedot
  • Kiekkokoulu
  • Liiga-HIFK
  • Kolumnit
  • Joukkueet ASM
    BSM
    B Challenger
    B2SM
    CSM
    CSM Challenger
    C03
    C03 Challenger
    D04
    D05
    E06
    E07
    F08
    F09
    G10
    Uutiset ASM
    BSM
    B Challenger
    B2SM
    CSM
    CSM Challenger
    C03
    C03 Challenger
    D04
    D05
    E06
    E07
    F08
    F09
    G10
    Kalenterit BSM
    B Challenger
    B2SM
    CSM
    CSM Challenger
    C03
    C03 Challenger
    D04
    D05
    E06
    E07
    F08
    F09
    G10