ETUSIVU ETUSIVU


HIFK Jr Hockey Rf.
Helsingin jäähalli
00250 Helsinki
Puh 09-4777 020
Fax 09-4777 0229
email

HockeyCamp13 ajat ja ryhmät

 Hockey Camp -ryhmien ohjattu ohjelma alkaa:
Ryhmä / päivä ma ti ke to pe
R-1 (-01-02) 7:45 - 8:00 9:00 8:00 9:00 9:00
R-2 (-03) 7:45 - 8:00 9:00 9:00 9:00 9:00
R-3 (-04) 7:45 - 8:00 8:00 8:00 8:00 8:00
R-4 (-05) 7:45 - 8:00 9:00 9:00 9:00 8:00

Huom. Valvojat paikalla päivttäin klo 7:30-16:30.
Ja paikalle siis viim. ohjatun ohjelman alkuun mennessä!

Ryhmä-1:
Aku Ihamuotila
Aleksi Ratamäki
Alex Skytte
Arttu Siukkola
Atte Rajala
Axel Wallgren
Calle von Schoultz
Daniel Friman
Elis Hede
Frans Jalasti
Henrik Järvinen
Juho Pentikäinen
Julius Jokinen
Juuso Hoikka
Kalle Nevanperä
Kasper Pitkänen
Kasperi Svartström
Kristoffer Gergalo
Lari Posti
Miika Honkanen
Miiko Pasanen
Niko Huuhtanen
Patrick Backman
Rasmus Keto
Sami Tossavainen
Samu Bergman
Theo Lindroos
Waltteri Kettunen
Valtteri Pörsti
Veeti Valasma
Wiljami Hukkanen

Ryhmä-2:
Alex Tuupanen
Alvar Saari
Anton Kyynäräinen
Anton Thurman
Atte Railo
Christoffer Sahlberg
Eemil Puupponen
Eero Winter
Eetu Linnonmaa
Eljas Saari
Iiro Vainio
Ivan Shcheglov
Jasper Björkqvist
Joa Roslund
Johannes Puhakka
Joona Haru
Julius Hautamäki
Koski Samuel
Luka Turklin
Matias Niemelä
Nico Välikangas
Niklas Puupponen
Niko Laitila
Otto Mulari
Rasmus Toivainen
Sebastian Tuulari
Uno-Axel Uotila
Ville Pentikäinen
Vilmer Vesanto

Ryhmä-3:
Aaro Weckström
Alexander Store
Arttu Olamo
Daniel Salmivuori
Eelis Manelius
Eemil Sinkko
Emil Sinda
Henrik Grönholm
Hugo Harjula
Iiro Välikangas
Jacob Lund
Jere Salminen
Joa Parman
Kasperi Keränen
Lukas Elovaara
Markus Myllylä
Matias Roponen
Max Kyynäräinen
Mikko Toivonen
Nuutti Pitkänen
Oscar Sjödin
Peetu Pitkäkoski
Rasmus Svartström
Robin Grönvall
Sebastian Rosengren
Severi Pörsti
Thomas Mickelsson
Tommi Vesterinen
Wiggo Lindell

Ryhmä-4:
Aleksander Linna
Aleksi Partti
Aleksi Tuovinen
Alex Forsberg
Alex Åhl
Andre Linna
Antti Räsänen
Arno Äijö
Bruno Jalasti
Edvard Grönholm
Eelis Jokinen
Eero Kuitunen
Joakim Hirschovits
Joakim Järvinen
Jonatan Hirschovits
Kalle Pentikäinen
Karl Wulff
Lauri Kivenjuuri
Leo Eerola
Leo Koski
Noel Sormunen
Olli Salonsaari
Otto Nuto
Rasmus Ylismaa
Samuel Saari
Sirius Matikainen
Waltteri Toivainen




  • Etusivu
  • Yhteystiedot
  • Kiekkokoulu
  • Liiga-HIFK
  • Kolumnit
  • Joukkueet ASM
    BSM
    B Challenger
    B2SM
    CSM
    CSM Challenger
    C03
    C03 Challenger
    D04
    D05
    E06
    E07
    F08
    F09
    G10
    Uutiset ASM
    BSM
    B Challenger
    B2SM
    CSM
    CSM Challenger
    C03
    C03 Challenger
    D04
    D05
    E06
    E07
    F08
    F09
    G10
    Kalenterit BSM
    B Challenger
    B2SM
    CSM
    CSM Challenger
    C03
    C03 Challenger
    D04
    D05
    E06
    E07
    F08
    F09
    G10