ETUSIVU ETUSIVU


HIFK Jr Hockey Rf.
Helsingin jäähalli
00250 Helsinki
Puh 09-4777 020
Fax 09-4777 0229
email

2015-16 HIFK-JOUKKUEIDEN MUODOSTAMINEN


HIFK-JOUKKUEIDEN MUODOSTAMINEN KAUDELLE 2015–16

HIFK JR HOCKEYN JOUKKUEISIIN OTETAAN LISÄÄ URHEILUN JA JÄÄKIEKON INTOHIMOKSEEN TUNNUSTAVIA URHEILIJAN ALKUJA.

JOUKKUEILLAMME ON AVOIMIA HARJOITUKSIA HUHTIKUUSSA ERIKSEEN ILMOITETTAVAN AIKATAULUN PUITTEISSA.

MIKÄLI OLET HALUKAS PYRKIMÄÄN JOUKKUEESEEN, TOIMI OHJEISTUKSEN MUKAAAN VIIMEISTÄÄN 31.3.2015.

JOUKKUEIDEN ULKOPUOLISET PELAAJAT KUTSUTAAN TAPAHTUMAAN ILMOITTAUTUMISTEN PERUSTEELLA.



HIFK JR HOCKEYN ULKOPUOLISET PELAAJAT

LÄHETÄ SÄHKÖPOSTILLA SEURAAVAT TIEDOT KUNKIN JOUKKUEEN VASTUUVALMENTAJALLE:

1.NIMI

2.SYNTYMÄAIKA

3.PUHELINNUMERO

4.PITUUS

5.PAINO

6.PELIPAIKKA

7.NYKYINEN JOUKKUE JA AIKAISEMMAT JOUKKUEET VIIMEISEN KOLMEN KAUDEN AJALTA

8.MUUT HARRASTUKSET


JOUKKUEIDEN VASTUUVALMENTAJIEN YHTEYSTIEDOT:

ASM/Kollit (ikäluokat 1994–1997) Jussi Silander (p.040-7050091) jussi.silander@hifk.fi
BSM (ikäluokat 1998–1999) Kari Kalto (p.040-5898004) kari.kalto@hifk.fi
CSM (ikäluokka 2000) Nemo Nokkosmäki (p.046-9021237) nemo.nokkosmaki@hifk.fi
C2001 Eki Rinkinen (p.040-5366808) eki.rinkinen@hifk.fi
C2001/Challenger Juha Nurminen (p.0500-505841) juha.nurminen@materex.fi
D2002 Lalli Laaksonen (p.0400-707707) lalli.laaksonen@hifk.fi
D2003 Jari Paananen (p.040-7707600) jari.paananen@normiputki.fi
E2004 Marko Pykälä (p.045-8841583) marko.pykala@myy.haaga-helia.fi
E2005 Samuli Marjeta (p.040-4177105) samuli.marjeta@hifk.fi
F2006 Marko Lainekivi (p.040-8223657) marko.lainekivi@hifk.fi
F2007 Jonne Muttonen (p.040-5555678) jonne.muttonen@hifk.fi
G2008 Marko Lainekivi (p.040-8223657) marko.lainekivi@hifk.fi


Let's Play Hockey!




  • Etusivu
  • Yhteystiedot
  • Kiekkokoulu
  • Liiga-HIFK
  • Kolumnit
  • Joukkueet ASM
    BSM
    B Challenger
    B2SM
    CSM
    CSM Challenger
    C03
    C03 Challenger
    D04
    D05
    E06
    E07
    F08
    F09
    G10
    Uutiset ASM
    BSM
    B Challenger
    B2SM
    CSM
    CSM Challenger
    C03
    C03 Challenger
    D04
    D05
    E06
    E07
    F08
    F09
    G10
    Kalenterit BSM
    B Challenger
    B2SM
    CSM
    CSM Challenger
    C03
    C03 Challenger
    D04
    D05
    E06
    E07
    F08
    F09
    G10