ETUSIVU ETUSIVU


HIFK Jr Hockey Rf.
Helsingin jäähalli
00250 Helsinki
Puh 09-4777 020
Fax 09-4777 0229
email

Yhteystiedot

HIFK Jr Hockey rf
Helsingin Jäähalli
00250 HKI

tel. 09- 4777 020
fax. 09- 4777 0229

HALLITUS
Puheenjohtaja Tom Nybondas tom.nybondas@hifk.fi 09-4777020
Jäsen Risto Huovinen
Sihteeri Peter Bjugg
TOIMINNANJOHTAJA
Toiminnanjohtaja Tom Nybondas tom.nybondas@hifk.fi 09-4777020
MYYNTIPÄÄLLIKKÖ JA JUNIORIPÄÄLLIKKÖ
Päällikkö Jari Riihinen Jari Riihinen
jari.riihinen@hifk.fi 0400-451281
VALMENNUSPÄÄLLIKKÖ
Päällikkö Tommi Hämäläinen Tommi Hämäläinen
tommi.hamalainen@hifk.fi 040-686 2288
MAALIVAHTIVASTAAVA
Maalivahtivastaava Janne Laine Janne Laine
janne.laine@hifk.fi 040-8473310
TAITOVALMENTAJA
Päällikkö Marko Pykälä Marko Pykälä
marko.pykala@hifk.fi 045-8841583
TOIMISTOASSISTENTTI
Toimistoassistentti Maiju Partanen Maiju Partanen
maiju.partanen@hifk.fi 0500-451281
ASM
Vastuuvalmentaja Kari Kalto Kari Kalto
kari.kalto@hifk.fi 040-5898004
joukkueenjohtaja Axa Fahler Axa Fahler
axa.fahler@hifk.fi 040-8600285
BSM
Vastuuvalmentaja Kimmo Kuhta Kimmo Kuhta
kimmo.kuhta@hifk.fi 0400-967422
Joukkueenjohtaja Santeri Nuorlahti Santeri Nuorlahti
santeri.nuorlahti@hifk.fi 050-4684900
BC
Joukkueenjohtaja Matti Jääskeläinen
Vastuuvalmentaja Nemo Nokkosmäki Nemo Nokkosmäki
nemo.nokkosmaki@hifk.fi 046-5670928
B2SM
Vastuuvalmentaja Ossi Moilanen Ossi Moilanen
ossi.moilanen1@gmail.com 040-5176176
Joukkueenjohtaja Matti Jääskeläinen mattij.jaaskelainen@icloud.com 0400-566346
CSM
Vastuuvalmentaja Joni Töykkälä Joni Töykkälä
joni.toykkala@hifk.fi 040-5755836
Joukkueenjohtaja Patrik Björkskog Patrik Björkskog
patrik.bjorkskog@hifk.fi 050-4068343
CSMC
Vastuuvalmentaja Markus Piittinen Markus Piittinen
markus.piittinen@stadium.fi 044-9725696
Joukkueenjohtaja Markku Valasma Markku Valasma
markku.valasma@kaha.fi 050-3808738
HUOLTOVASTAAVA
Huoltovastaava Marko Välikangas Marko Välikangas
marko.valikangas@hifk.fi 040-5034974
JÄÄMESTARI
Päällikkö Hannu Rankinen Hannu Rankinen
hannu.rankinen@hifk.fi 045-6240200
C03
Vastuuvalmentaja Jari Paananen Jari Paananen
jari.paananen@normiputki.fi 040-7707600
Joukkueenjohtaja Marika Thurman Marika Thurman
marika.thurman@gmail.com 045-8416822
C03C
Vastuuvalmentaja Pentti Hiiros Pentti Hiiros
pentti.hiiros@hotmail.com 050-5552521
Joukkueenjohtaja Tommi Säilä Tommi Säilä
tommi.saila@teliacompany.com 040-8200903
D04
Vastuuvalmentaja Lalli Laaksonen Lalli Laaksonen
Joukkueenjohtaja Marko Pitkäkoski Marko Pitkäkoski
D05
Vastuuvalmentaja Christian Buchert Christian Buchert
kiki.buchert@gmail.com 050-4310173
Joukkueenjohtaja Tomi Kivenjuuri Tomi Kivenjuuri
tomi.kivenjuuri@hifk.fi 0405203394
E06
Vastuuvalmentaja Lasse Väliaho Lasse Väliaho
lasse.valiaho@hifk.fi 040-7033981
Joukkueenjohtaja Katja Kivenjuuri Katja Kivenjuuri
katja.kivenjuuri@hifk.fi 040-8319656
E07
Vastuuvalmentaja Jonne Muttonen Jonne Muttonen
jonne.muttonen@hifk.fi 040-5555678
Joukkueenjohtaja Jari Pennanen Jari  Pennanen
jari.pennanen@hifk.fi 0405459388
F08
Vastuuvalmentaja Marko Lainekivi Marko Lainekivi
marko.lainekivi@hifk.fi 040-8223657
Joukkueenjohtaja Anu Luuri Anu Luuri
anu.luuri@hifk.fi 040-5400636
F09
Vastuuvalmentaja Marko Lainekivi Marko Lainekivi
marko.lainekivi@hifk.fi 040-8223657
Joukkueenjohtaja Mari Salmi Mari Salmi
mari.salmi@hifk.fi 050-5924358
G10
Vastuuvalmentaja Marko Lainekivi Marko Lainekivi
marko.lainekivi@hifk.fi 040-8223657
Joukkueenjohtaja Kimmo Luoma Kimmo Luoma
kimmo.luoma@hifk.fi 050-3987142
CALLE BRANDERIN KIEKKOKOULU
Rehtori Marko Lainekivi Marko Lainekivi
marko.lainekivi@hifk.fi 040-8223657




  • Etusivu
  • Yhteystiedot
  • Kiekkokoulu
  • Liiga-HIFK
  • Kolumnit
  • Joukkueet ASM
    BSM
    B Challenger
    B2SM
    CSM
    CSM Challenger
    C03
    C03 Challenger
    D04
    D05
    E06
    E07
    F08
    F09
    G10
    Uutiset ASM
    BSM
    B Challenger
    B2SM
    CSM
    CSM Challenger
    C03
    C03 Challenger
    D04
    D05
    E06
    E07
    F08
    F09
    G10
    Kalenterit BSM
    B Challenger
    B2SM
    CSM
    CSM Challenger
    C03
    C03 Challenger
    D04
    D05
    E06
    E07
    F08
    F09
    G10