ETUSIVU ETUSIVU


HIFK Jr Hockey Rf.
Helsingin jäähalli
00250 Helsinki
Puh 09-4777 020
Fax 09-4777 0229
email

Kauden 14-15 HIFK Jrs -vastuuvalmentajat

IFK ilmoittaa tehneensä seuraavat vastuuvalmentajanimitykset kaudelle 14-15:

KOLLIT Vastuuvalmentaja Jussi Silander jussi.silander@hifk.fi 040-7050091

BSM Vastuuvalmentaja Kari Kalto kari.kalto@hifk.fi 040-5898004

CSM Vastuuvalmentaja Nemo Nokkosmäki nemo.nokkosmaki@hifk.fi 046-9021237

C00 Vastuuvalmentaja Eki Rinkinen eki.rinkinen@hifk.fi 040-5366808

C00 Challenger Vastuuvalmentaja Samuli Marjeta samuli.marjeta@gmail.com 040-4177105

D01 Vastuuvalmentaja Markus Piittinen piittinen@elisanet.fi 044-9725696

D02 Vastuuvalmentaja Ari Laaksonen lalli.laaksonen@hifk.fi 0400-707707

E03 Vastuuvalmentaja Petteri Linnonmaa petteri.linnonmaa@bauer.com 040-5151464

E04 Vastuuvalmentaja Matti Lehto matti.lehto@sahkolehto.fi 040-5531332

F05-06 Vastuuvalmentaja Marko Lainekivi marko.lainekivi@pp.inet.fi 040-8223657

G07 Vastuuvalmentaja Jonne Muttonen jonne.muttonen@hifk.fi 040-5555678

Tiedustelut suoraan vastuuvalmentajilta.

26.2.2014

HIFK JR HOCKEY RY




  • Etusivu
  • Yhteystiedot
  • Kiekkokoulu
  • Liiga-HIFK
  • Kolumnit
  • Joukkueet ASM
    BSM
    B2SM
    CSM
    BCT
    C04
    D05
    D06
    DET
    E07
    E08
    F09
    F10
    G11 ff
    Uutiset ASM
    BSM
    B2SM
    CSM
    BCT
    C04
    D05
    D06
    DET
    E07
    E08
    F09
    F10
    G11
    Kalenterit BSM
    B2SM
    CSM
    BCT
    C04
    D05
    D06
    DET
    E07
    E08
    F09
    F10
    G11