ETUSIVU ETUSIVU


HIFK Jr Hockey Rf.
Helsingin jäähalli
00250 Helsinki
Puh 09-4777 020
Fax 09-4777 0229
email

IFK mv-leiri Ryhmä 1 Paloheinä 21.-22.2.

IFK-maalivahtileiri talvilomalla 2019 Paloheinässä

Ohjelma / Ryhmä 1

Torstai 21.2.2019

Klo. 08.00-08.15 Ilmoittautuminen (Paloheinän jäähallin aula)
Klo. 08.15-08.30 Leirin avajaistilaisuus (Jäähallin jumppasali 2. Krs.)
Klo. 08.30-09.30 Oheisharjoitus 1
Klo. 09.30-09.40 Välipala (Jäähallin kahvio)
Klo. 09.30-09.55 Varusteiden pukeminen
Klo. 10.00-11.00 Jääharjoitus 1
Klo. 11.30-12.00 Lounas (Jäähallin kahvio)
Klo. 12.00-12.45 Luento 1
Klo. 13.00-13.30 Alkuverryttely
Klo. 13.30-13.55 Varusteiden pukeminen
Klo. 14.00-15.00 Jääharjoitus 2
Klo. 15.15-15.45 Loppuverryttely
Klo. 15.45-16.00 Peseytyminen ja pukuhuoneen siivous
Klo. 16.00 Kotiin

Perjantai 22.2.2019

Klo. 08.00 Kokoontuminen (Pukuhuone)
Klo. 08.15-09.15 Oheisharjoitus 2
Klo. 09.15-09.25 Välipala (Jäähallin kahvio)
Klo. 09.25-09.40 Varusteiden pukeminen
Klo. 09.45-10.45 Jääharjoitus 3
Klo. 11.00-11.25 Mv-jumppa (hallin pihalla)
Klo. 11.30-12.00 Lounas (Jäähallin kahvio)
Klo. 12.00-12.45 Luento 2
Klo. 13.00-13.15 Alkuverryttely
Klo. 13.15-13.40 Varusteiden pukeminen
Klo. 13.45-14.45 Jääharjoitus 4
Klo. 14.45-15.00 Välipala
Klo. 15.15-15.45 Loppuverryttely
Klo. 15.45-16.00 Peseytyminen ja pukuhuoneen siivous
Klo. 16.00-16.30 Leirin päätöstilaisuus (Jäähallin jumppasali 2. krs

Osallistujat / Ryhmä 1

Blomqvist, Max
Forder, Heikki
Karling, Selena
Karstu, Tuomas
Kaukinen, Johannes
Keto, Otto
Lehtonen, Henri
Leinonen, Laura
Liimatainen, Onni
Metsälä, Mikke
Mutanen, Aleksis
Olsson, Mikko
Pekkarinen, Jooa
Rajamäki, Tommi
Rantanen, Lauri
Rembetti, Christopher
Rimpinen, Petteri
Sarkomaa, Miro
Selkälä, Peetu
Silfverberg, Sebastian
Surma-aho, Jesse
Tairo, Karo
Tamminen, Arttu
Viheriäkoski, Miikka





  • Etusivu
  • Yhteystiedot
  • Kiekkokoulu
  • Liiga-HIFK
  • Kolumnit
  • Joukkueet ASM
    BSM
    B2SM
    CSM
    BCT
    C04
    D05
    D06
    DET
    E07
    E08
    F09
    F10
    G11 ff
    Uutiset ASM
    BSM
    B2SM
    CSM
    BCT
    C04
    D05
    D06
    DET
    E07
    E08
    F09
    F10
    G11
    Kalenterit BSM
    B2SM
    CSM
    BCT
    C04
    D05
    D06
    DET
    E07
    E08
    F09
    F10
    G11