ETUSIVU ETUSIVU


HIFK Jr Hockey Rf.
Helsingin jäähalli
00250 Helsinki
Puh 09-4777 020
Fax 09-4777 0229
email

IFK mv-leiri Ryhmä A Paloheinä 21.-22.2.

IFK-maalivahtileiri talvilomalla 2019 Paloheinässä

Ohjelma / Ryhmä A

Torstai 21.2.2019

Klo. 08.00-08.15 Ilmoittautuminen (Paloheinän jäähallin aula)
Klo. 08.15-08.30 Leirin avajaistilaisuus (Jäähallin jumppasali 2. Krs.)
Klo. 08.30-08.55 Varusteiden pukeminen
Klo. 09.00-10.00 Jääharjoitus 1
Klo. 10.30-11.00 Lounas (Jäähallin kahvio)
Klo. 11.15-12.00 Luento 1 (Neukkari 2. krs.)
Klo. 12.15-12.35 Alkuverryttely
Klo. 12.35-12.55 Varusteiden pukeminen
Klo. 13.00-14.00 Jääharjoitus 2
Klo. 14.15-14.30 Välipala
Klo. 14.45-15.45 Oheisharjoitus 1
Klo. 15.45-16.00 Peseytyminen + pukuhuoneen siivous
Klo. 16.00 Kotiin

Perjantai 22.2.2019

Klo. 08.00 Kokoontuminen (Pukuhuone)
Klo. 08.15-08.40 Varusteiden pukeminen
Klo. 08.45-09.45 Jääharjoitus 3
Klo. 10.10-10.30 Mv-jumppa (hallin pihalla)
Klo. 10.30-11.00 Lounas (Jäähallin kahvio)
Klo. 11.15-12.00 Luento 2
Klo. 12.00-12.15 Alkuverryttely
Klo. 12.15-12.40 Varusteiden pukeminen
Klo. 12.45-13.45 Jääharjoitus 4
Klo. 14.15-14.30 Välipala
Klo. 14.45-15.45 Oheisharjoitus 2
Klo. 15.45-16.00 Peseytyminen + pukuhuoneen siivous
Klo. 16.00-16.30 Leirin päätöstilaisuus (Jäähallin jumppasali 2. Krs.)

Osallistujat / Ryhmä A

Aalto, Aiden
Aihinen, Kasper
Arapää, Matias
Asteljoki, Emil
Gammals, William
Isotalo, Elias
Järvinen, Elliot
Kekki, Rasmus
Kemppainen, Roope
Kivioja, Akseli
Laaksonen, Tom
Liski, Mikael
Loponen, Magnus
Luuri, Veikko
Majander, Hugo
Meder, Robyn
Mönkkönen, Antonio
Olsson, Mikko
Pund, Lucas
Saino, Rasmus
Sirén, Matias
Tamminen, Arttu
Uittamo, Elias
Vepsäläinen, Urho
Vouti, Nikolai
Vähäsilta, Hugo
Välinen, Veeti





  • Etusivu
  • Yhteystiedot
  • Kiekkokoulu
  • Liiga-HIFK
  • Kolumnit
  • Joukkueet ASM
    BSM
    B2SM
    CSM
    BCT
    C04
    D05
    D06
    DET
    E07
    E08
    F09
    F10
    G11 ff
    Uutiset ASM
    BSM
    B2SM
    CSM
    BCT
    C04
    D05
    D06
    DET
    E07
    E08
    F09
    F10
    G11
    Kalenterit BSM
    B2SM
    CSM
    BCT
    C04
    D05
    D06
    DET
    E07
    E08
    F09
    F10
    G11